אודות דיוטי פרפיום

אז מי אנחנו?

 אנחנו משפחה. ההורים שלי- יוסף ושרה וחמישה ילדים- ארבעה בנים ובת אחת. אני יעקב, הבן הבכור ויחד עם אחי אושר הצטרפנו לעסק שיש לו וותק של שלושים שנה בתחום הבישום!

ההורים שלנו הקימו את העסק כשגרנו בארצות הברית ו"עשו לו עלייה" לארץ, בערך לפני חמש עשרה שנה. עכשיו, אחרי שגדלנו וסיימנו צבא ראינו את הנטל הגדול שהעסק דורש מההורים שלנו והחלטנו להיכנס לתוך העסק ולהביא אותו אל העולם המהיר והעכשווי- האינטרנט. למה? קודם כל בשביל ולמען הורינו האהובים שלא חסכו מאיתנו דבר. ובשנית, עבור הלקוחות. הבנו שלבושם אמנם נדרשות חנויות כי חייבים להריח אותו כל אחד על גופו. אך הקנייה הנוחה ביותר היא אינטרנטית. ולכן למי שכבר יודע מה הבושם שלו, ולמי שלא מפחד להתנסות- האתר הזה בשבילו!!

בכנות, לא ידענו מה בדיוק דרוש כדי להקים אתר ובכל זאת החלטנו לרוץ על זה בכל הכוחות. וכך בעשר אצבעותינו במשך ימים רבים- הקמנו אתר אינטרנט. להקים אתר כמו שלנו זה בכלל לא פשוט כי נדרשנו לצלם את כ-ל המלאי שיש לנו ולא להעתיק תמונה מגוגל, להכניס את המק"טים של כל בושם, לתמחר אותו במחיר טוב, לדבר עם חברת סליקה וחברת אשראי, לברור חברת משלוחים מהירה איכותית ואמינה, להמשיך לצלם אל תוך השעות הקטנות של הלילה, לערוך את העמודים השונים, לוודא שאין טעויות, להמשיך ולתת שירות בחנויות עצמן וברשתות החברתיות וכמובן לעשות אינספור שינויים לאחר שכבר חשבנו שסיימנו. 

כל זאת, למען הורינו ולמען הלקוחות. ואנחנו יודעים שכאן רק מתחילה הדרך ותהיה לנו עוד עבודה רבה, אבל אנחנו גאים במה שעשינו ואתר שהפקנו, מזמינים אתכם למחוא לנו כפיים בהודעה פרטית וגם כמובן לעדכן אותנו על טעויות או בעיות אם ישנן- נשמח לכל פידבק. מבטיחים להשתדל, להתאמץ ולהשקיע כוחות למענכם.

מקווים שתהנו מתנאי המשלוח החינמיים והמהירים, מהמקצועיות שלנו ומהמבחר הרב!

שלכם, צוות דיוטי פרפיום. או כפי שאתם כבר יודעים- אושר ויעקב.