מי אנחנו?

מאחורי האתר הזה עומדים אנשים רבים, ולכולם חייבים אנחנו תודה גדולה שנתנו לנו מחוכמתם, ייעצו לנו ועזרו לנו בכל שלב ופרט .
אז זו ההזדמנות לומר לכל אחד ואחד מכם, תודה רבה!

בזכותכם  העסק  “דיוטי פרפיום”  הפך עם השנים לעסק טוב יותר ויותר.  

לפני שלושים שנה ההורים שלנו הקימו את העסק בארצות הברית ויצרו קשר עם ספקים מקומיים ואירופאיים, איכותיים ביותר! לפני כחמש עשרה שנים שבנו כל המשפחה לארץ ואל העסק הצטרפו דודים בני דודים שלנו והעסק הלך ופרח בזכות כל אחד ואחת וכמובן בעזרת ה:) 

ועכשיו, אחרי שסיימנו צבא החלטנו, יעקב ואושר להצטרף לעסק הזה ולהביא אותו לעולם המהיר והעכשווי- האינטרנט! למה?  כי אנחנו כל הזמן רוצים להתקדם ולהשתדרג ובשנית, עבור הלקוחות. הבנו שלבושם אמנם נדרשות חנויות כי חייבים להריח אותו כל אחד על גופו, אך הקנייה הנוחה ביותר היא אינטרנטית. ולכן למי שכבר יודע מה הבושם שלו, ולמי שלא מפחד להתנסות- האתר הזה בשבילו!!

בכנות, לא ידענו מה בדיוק דרוש כדי להקים אתר ובכל זאת החלטנו לרוץ על זה בכל הכוחות. וכך בעשר אצבעותינו ובעזרת אנשים טובים- הקמנו אתר אינטרנט. להקים אתר כמו שלנו זה בכלל לא פשוט כי החלטנו שאנחנו נצלם את כ-ל המלאי שיש לנו ולא נעתיק תמונה מגוגל. הכנסנו את המק”טים של כל בושם, תימחרנו  אותו במחיר טוב, דיברנו עם חברת סליקה וחברת אשראי לקנייה בטוחה, בררנו חברת משלוחים מהירה איכותית ואמינה, המשכנו לצלם ולצלם אל תוך השעות הקטנות של הלילה, ערכנו את העמודים השונים, בחרנו תמונות וסרטון לעמוד הראשי, השתדלנו לוודא שאין טעויות, המשכנו לתת שירות בחנויות עצמן וברשתות החברתיות וכמובן עשינו אינספור שינויים לאחר שכבר חשבנו שסיימנו. 

ואנחנו יודעים שכאן רק מתחילה הדרך ותהיה לנו עוד עבודה רבה, אבל אנחנו גאים במה שעשינו ובאתר שהפקנו, מזמינים אתכם להנות מהקנייה כאן ומהבשמים. נשמח לכל פידבק. מבטיחים להשתדל, להתאמץ ולהשקיע כוחות למענכם!

שלכם, צוות האתר של דיוטי פרפיום. או כפי שאתם כבר יודעים- אושר ויעקב.ד